Targi Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY

Wiosenna edycja już za nami - kolejna w listopadzie

Wydarzenie odbywa się w formule on-line.

Celem targów jest przedstawienie naszym studentkom i studentom możliwości kariery w różnych firmach, zapoznanie ich z oczekiwaniami Pracodawców, oraz przygotowanie do procesu tranzycji na rynek pracy. Wydarzenie dedykowane jest studentkom i studentom wszystkich Wydziałów Uniwersytetu Wrocławskiego.

Do udziału zapraszamy Pracodawców, którzy:

• w momencie trwania targów, lub zaraz po ich zakończeniu będą prowadzić aktywne procesy rekrutacyjne do pracy lub na programy praktyk lub programy stażowe,
  • gotowi są przeprowadzić w ramach Targów webinar/spotkanie on-line (trwające do 60 minut) dotyczące m.in.: planów, potrzeb rekrutacyjnych, ścieżek karier w Firmie, oczekiwanych kompetencji, procesu rekrutacji.

Udział dla Pracodawców jest bezpłatny.

Zgłoszenia do XII edycji targów będą przyjmowane od września 2021r.

Osoba do kontaktu:

Marta Idkowiak
mail: targi.pracy@uwr.edu.pl

W wiosennej edycji byli z nami: