Przedsiębiorczość – historie sukcesów (nowy przedmiot ponadprogramowy na UWr)

Już od przyszłego roku akademickiego ponownie ruszą zapisy na niezwykły cykl wykładów przewidziany jako przedmiot ponadprogramowy Przedsiębiorczość – historie sukcesów. Może to zrobić każdy student i każda studentka – niezależnie od wydziału. W wykładowców zamienią się ludzie, którzy na co dzień kierują przedsiębiorstwami, są właścicielami dużych firm, prezesami koncernów lub banków albo osiągnęli sukces zawodowy w swojej dziedzinie.

Więcej: https://biurokarier.uwr.edu.pl/przedsiebiorczosc-historie-sukcesow/