Pasibus

O firmie

pasibus

To nasza historia. Minęło 8 lat, a Pasibus to wciąż ta sama fantastyczna atmosfera i najlepsze burgery. Dowiedz się, jak to wszystko się zaczęło.

21 sierpnia 2013

Wydaliśmy pierwsze posiłki z naszego trucka. Zarówno był to debiut marki Pasibus, jak i street foodu we Wrocławiu. Byliśmy jednym z pierwszych food trucków w mieście, które serwowały uliczne jedzenie.

 

10 lutego 2015

Przystanek Pasibus / Kilniki to był to nasz pierwszy lokal stacjonarny, a zarazem próba sprawdzenia naszych możliwości produkcyjnych i logistycznych.

 

30 sierpnia 2015

Nasz burger podbił serca warszawskich Pasibrzuchów. Zajęliśmy pierwsze miejsce w Mistrzostwach Burgerowych pod PGE w Warszawie. Nie spoczęliśmy na laurach, a wręcz przeciwnie dostaliśmy jeszcze większego kopa, aby spełniać kolejne oczekiwania naszych Pasibrzuchów.

 

9 stycznia 2016

Stacja Pasibus / Świdnicka. Wrocław był spragniony nowych miejscówek, w których utrzymana byłaby street foodowa atmosfera. Niezależnie czy to food truck, mały lokal stacjonarny czy duża stacja robimy wszystko co w naszej mocy, aby klimat w naszych lokalizacjach był niezobowiązujący, a nasi klienci czuli się nieskrępowani.

24 sierpnia 2016

Arkady Wrocławskie to był nasz debiut w galerii handlowej i kolejne wyzwanie dla naszej firmy. Musieliśmy przeorganizować naszą produkcję, aby nie stracić na jakości, a do tego zaprojektować miejsce, które utrzymałoby street foodowy klimat. Czy nam się udało? Oceńcie sami 😉

21 lutego 2017

Witaj w świecie prawdziwego Pasibrzucha! Chcesz być z nami na bieżąco? Dołącz do zacnego grona i daj się ponieść wodzom fantazji.

22 lutego 2017

Po udanym debiucie naszych Pasiburgerów na food courcie w Arkadach Wrocławskich postanowiliśmy pojawić się również w galerii handlowej usytuowanej najbliżej studenckiego życia – Pasażu Grunwaldzkim.

04 maja 2018

Pasibus Łódź Manufaktura to lokal, który tętni życiem w samym centrum Polski. Wiemy co doda Wam energii podczas wyczerpujących zakupów w łódzkiej MANUFAKTURZE – nasze Pasi burgery na pewno postawią Cię na nogi!

1 listopada 2021

Dziś Pasiubis to 24 lokale w całej Polsce i ponad 700 Pracowników, którzy codziennie w świetnej atmosferze przygotowują najlepsze burgery dla naszych Gości.

Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Co oferujemy:

Wywodzimy się ze street foodu i cenimy sobie niezobowiązującą atmosferę, luźny klimat i indywidualne podejście. U nas możesz zapomnieć o sztywnych zasadach!

Dołącz do nas i ciesz się legendarną atmosferą Pasibusa! Nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by z łatwością wykonywać swoją pracę.

Szukasz okazji do rozwoju? Nie ma lepszego miejsca, by nauczyć się pracy w zespole, zgodnie z najwyższymi normami. W Pasibusie możesz szybko awansować. Stawiamy na promocje wewnątrz organizacji.

O naszej atmosferze już wiesz! Do tego dorzucamy burgery w ramach posiłków pracowniczych, oraz elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć na uczelni.