Wirtualne Targi Pracy i Praktyk – Kampus Kariery

Wirtualne Targi Pracy i Praktyk - Kampus Kariery

Polecane wydarzenia PL

Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego organizuje pomiędzy 19-23 kwietnia 2021 r. XI edycję Targów Pracy i Praktyk Kampus Kariery.

To druga edycja wydarzenia, która odbędzie się w formule on-line.
Celem Targów jest przedstawienie naszym studentkom i studentom możliwości kariery w różnych Firmach, zapoznanie ich z oczekiwaniami Pracodawców, oraz przygotowanie do procesu tranzycji na rynek pracy. Wydarzenie dedykowane jest studentkom i studentom wszystkich Wydziałów Uniwersytetu Wrocławskiego.

Do udziału zapraszamy Pracodawców, którzy:

-w momencie trwania targów, lub zaraz po ich zakończeniu będą prowadzić aktywne procesy rekrutacyjne do pracy lub na programy praktyk lub programy stażowe,

-są gotowi przeprowadzić w ramach Targów webinar/spotkanie on-line (trwające do 60 minut) dotyczące m.in.: planów, potrzeb rekrutacyjnych, ścieżek karier w Firmie, oczekiwanych kompetencji, procesu rekrutacji.

Udział dla Pracodawców jest bezpłatny !

Zgłoszenia Pracodawców przyjmujemy do 8 marca 2021 r. : tutaj

W jesiennej edycji byli z nami:

23 ListopadLis 2020 - 27 ListopadLis 2020

Wydarzenie otwarte