Webinar: Jak uczyć się efektywnie i nie stracić motywacji ?

Wszystkie kierunki

Webinar w ramach ogólnopolskiego projektu „Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie”

"Jak uczyć się efektywnie i nie stracić motywacji ?"
20 maja 2022, godz. 14:00- 15:30
on-line - platforma Teams

Zakres:
Słów kilka o tym, jak wzbudzać w sobie motywację do nauki czy pisania pracy dyplomowej.
Kiedy i jak szukać w sobie efektywności działań ?
O technikach uczenia się i organizacji pracy własnej.
Na koniec poznasz, jaki styl uczenia się jest Ci najbliższy i jak z tego korzystać.

Prowadząca: Elżbieta Oleniacz – Czajka
doradczyni kariery w CASiD – Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego

Link do zapisów:

Czym jest Gra o karierę?
„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.

Harmonogram wydarzeń na tydzień 16-20 maja 2022

20 MajMaj 2022 14:00 - 15:30