SAS Institute zaprasza na szkolenie z programowania w języku SAS 4GL

Wszystkie kierunki

Chcesz się nauczyć, jak tworzyć i zarządzać procesem przetwarzania i integracji danych z wielu źródeł?

SAS Institute i firma SCS Expert zapraszają na 9-dniowe szkolenie z programowania w języku SAS 4GL, wykorzystywania makrojęzyka oraz budowy procesów ETL w SAS Data Integration Studio.
Program Akademii Młodych Talentów SAS jest skierowany do studentów III, IV i V roku oraz absolwentów (najpóźniej 2 lata po uzyskaniu dyplomu).

Zgłoszenia do 18 sierpnia przez link: https://www.pracuj.pl/praca/akademia-mlodych-talentow-sas-warszawa,oferta,1001114243?s=2483ae4e.
Liczba miejsc ograniczona do 12.

Najlepsi uczestnicy szkolenia dostaną możliwość zdobycia uznawanego na świecie certyfikatu Base Programming Using SAS 9.4 oraz zaproszenie do pracy w projektach SAS Institute w kraju i za granicą.

Szkolenie będzie realizowane w formule online przez 9 dni roboczych, od poniedziałku 20 września do czwartku 30 września, w godzinach 9:00 – 16:00. Zajęcia zostaną poprowadzone przez trenera z firmy SAS Institute. Każdy uczestnik otrzyma dostęp do środowiska szkoleniowego.

Aby aplikować do Akademii Młodych Talentów musisz znać język angielski na poziomie B2, posługiwać się językiem programowania (np. C, C#, C++, Java, Python, itp.) i znać SQL na co najmniej dobrym poziomie.

SAS Institute i SCS Expert

SAS Institute jest światowym liderem w zakresie analityki i AI. W marcu 2019 roku firma ogłosiła, że zainwestuje miliard dolarów w rozwój sztucznej inteligencji. Obecnie z rozwiązań SAS korzysta ponad 83 000 firm i instytucji w 147 krajach, w tym 92 przedsiębiorstwa z pierwszej setki listy Fortune Global 500.

SCS Expert to firma doradcza, która specjalizuje się w analityce biznesowej. Od wielu lat SCS Expert działa w ścisłym partnerstwie z SAS Institute., m.in. buduje spersonalizowane aplikacje, które wykorzystują silniki i oprogramowanie analityczne tej firmy, specjalizuje się w dostrajaniu i migracji złożonych instalacji oprogramowania analitycznego SAS. Firma z sukcesem realizuje projekty w wielu krajach Europy, w tym w Polsce.

Młoda dziewczyna i młody chłopak siedzą w oszklonym pomieszczeniu przy szklanym biurku. Przed nimi na biurku stoi otwarty laptop.

20 WrzesieńWrz. 2021 00:00 - 30 WrzesieńWrz. 2021 00:00

Wydarzenie otwarte