PRACA I KARIERA W SŁUŻBACH I W WOJSKU

FORUM - PRACA I KARIERA W SŁUŻBACH I W WOJSKU

- 2. 06. 2022 -

CENTRUM PREWENCJI TERRORYSTYCZNEJ AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO

Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr w kooperacji z Zakładem Socjologii Bezpieczeństwa i Edukacji Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UWr uruchamia nowy projekt "FORUM - PRACA I KARIERA W SŁUŻBACH I W WOJSKU", którego celem będzie dostarczenie rzetelnej i aktualnej wiedzy studentom na temat specyfiki pracy/służby, zadań oraz rekrutacji do różnego rodzaju służb oraz Sił Zbrojnych RP.

Projekt będzie realizowany w postaci cyklu, w ramach którego każde wydarzenie będzie poświęcone osobno konkretnej służbie lub konkretnemu rodzajowi Sił Zbrojnych RP.

Mamy ich aktualnie sześć SZ RP, służb jeszcze więcej, cykl zatem będzie miał charakter całoroczny.

W tym roku akademickim 2021/2022 odbędą się dwa wydarzenia w ramach tego projektu.

Pierwsze  spotkanie już 2.06. 2022 poświęcone CENTRUM PREWENCJI TERRORYSTYCZNEJ AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO - ZADAŃ, SŁUŻBY, ŚCIEŻEK REKRUTACJI.

2.06 (czwartek) w godz. 12.00 -15.00
sala 240 w Bud. Instytutu Socjologii na kampusie Wydziału Nauk Społecznych UWr, ul Koszarowa 3 🙂

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy !!!

02 CzerwiecCze 2022 12:00 - 15:00

Wydarzenie otwarte