Odnajdź się w biznesie

Wszystkie kierunki

Webinar dla studentów i studentek kierunków językowych.

Biuro Karier UWr wraz z firmą Philips zaprasza wszystkich, którym języki obce nie są obce ☺

• Studiujesz języki obce ? Mile widziane osoby ze znajomością języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, niderlandzkiego 🤩
  • Zastanawiasz się nad swoją przyszłą ścieżką zawodową ?
  • Dobrze się czujesz w międzynarodowym środowisku ?

W swojej pracy chcesz mieć codzienny kontakt z językiem ?Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi TAK to koniecznie zapisz się na webinar:Odnajdź się w biznesie !
9 czerwca 2021, godz. 14.00 -15.00

✔ Dowiesz się więcej na temat firmy Philips
✔ Dowiesz się o programach praktyk, staży i programie GBS Academy
✔ Będziesz mieć okazję porozmawiać z praktykiem, który opowie jak wykorzystuje swoje wykształcenie lingwistyczne w codziennej pracy

Zapisz się i już dzisiaj odkryj potencjał swojego kierunku studiów !

• Prowadzące:
    Ula Osipuk CEE Campus Recruiter
    Od ponad dwóch lat pomaga studentom i absolwentom rozpocząć ich profesjonalną przygodę w Philipsie- każde pojedyncze zatrudnienie sprawia jej niesamowitą frajdę. Prywatnie mama trójki urwisów.
    Martyna Kocot Recruitment Intern
    Obecnie pisze pracę magisterską z teorii przekładu literackiego, a w Philipsie jest praktykantką w zespole rekrutacyjnym. Pasjonatka języków obcych i wegetariańskiej kuchni, a przy tym nałogowa czytelniczka.

Zaproszony gość: Marcin Głowala - pracuje dla Philips od ponad 1,5 roku jako specjalista ds. ryzyka kredytowego. Entuzjasta języków obcych, tańców latynoamerykańskich, jumping fitnessu, crossfitu, podróży i poznawania obcych kultur.

Więcej o firmie Philips dowiesz się TUTAJ

09 CzerwiecCze 2021 14:00 - 15:00