Jak zostać blockchain developerem?

Wszystkie kierunki

Blockchain to obecnie jednen z najbardziej pożądanych kierunku rozwoju w branży IT. Z roku na rok rośnie nie tylko liczba projektów związanych z blockchainem, ale też ofert pracy na to stanowisko. To najlepszy moment dla studentów i absolwentów, aby swoją karierę połączyć właśnie z tą technologią.

Dlatego w czwartek (17.06) o godz. 17:00 zapraszamy na webinar z gośćmi z firmy Ulam Labs, którzy odpowiedzą Wam o tym jak zostać blockchain developerem

Podczas spotkania omówimy:

• Podstawy technologii blockchain
  • Najbardziej popularne języki programowania wykorzystywane w blockchainie
  • Jak wygląda praca z blockchainem?
  • Darmowe sposoby na zdobywanie niezbędnej wiedzy?
  • Kroki, które musisz podjąć, aby zostać blockchain developerem
  • Na końcu spotkania pokażemy jak napisać smart kontrakt w 10 minut!

ZAPISZ SIĘ

Prowadzący:

Łukasz Ptak - Software Developer w Ulam Labs, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Pasjonat kryptowalut i systemów rozproszonych. Swoją przygodę z programowaniem zaczął od konkursów algorytmicznych. Obecnie pisze aplikacje na Algoranda i jest współtwórcą pierwszej zdecentralizowanej giełdy na tej platformie.

Sławek Górawski - Software Developer w Ulam Labs, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracował głównie z Bitcoinem oraz Ethereum, jego aktualny projekt to platforma do pożyczania kryptowalut. Zwolennik wszechstronnego rozwoju i robienia działających rzeczy.

17 CzerwiecCze 2021 17:00 - 18:00

Wydarzenie otwarte