Sente

O firmie

Jesteśmy polską firma, która od ponad 20 lat rozwija autorskie oprogramowanie klasy ERP. Nasza główna siedziba mieści się we Wrocławiu, ale oddziały znajdują się również w Poznaniu, Rzeszowie i Starachowicach. Mamy na pokładzie około 170 osób. Technologie wykorzystywane przez naszych programistów to m.in. SQL, C#, JavaScript czy PHP. 

Nasze sukcesy

Jako Sente, od ponad 20 lat rozwijamy autorskie oprogramowanie klasy ERP. Jesteśmy jedną z największych polskich firm, która tworzy platformę do zarządzania procesami biznesowymi. W ciągu ostatnich kilku lat osiągnęliśmy wiele sukcesów – byliśmy kilkukrotnie nagradzani Gazelą Biznesu, otrzymaliśmy Diament Forbesa, nasza załoga powiększyła się do 170 osób. Czy spoczywamy na laurach? Absolutnie nie! Ciągle podejmujemy nowe wyzwania i wdrażamy nowe pomysły. U nas nie można się nudzić! 🙂 

Gdzie i jak pracujemy ?

Główna siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, ale nasi koledzy i koleżanki pracują również w oddziałach w Rzeszowie, Poznaniu i Starachowicach. Jakie technologie wykorzystujemy na co dzień w pracy? SQL (MSSQL i Firebird), C#, JavaScript, PHP, C++ i inne. Pracujemy w oparciu o Jirę, korzystamy z systemu kontroli wersji Git. Nasze zespoły wykorzystują zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania. Można się u nas rozwijać jako programista aplikacji biznesowych, programista c#/sql, tester, architekt, programista aplikacji internetowych, wdrożeniowiec, ale także jako manager zespołu czy project manager. Wszyscy nasi pracownicy mają, w ramach budżetu rozwojowego, dostęp do szkoleń i warsztatów, zarówno wewnętrznych jak i organizowanych poza firmą. Regularnie uzupełniamy firmową biblioteczkę, prenumerujemy “Programistę”, uczymy się angielskiego w ramach darmowych lekcji. Dbamy również o dobrą atmosferę – nawet w obecnej sytuacji próbujemy zdalnych form integracji, regularnie spotykamy się na ogólnofirmowych “reprezentantach” czy umawiamy na krótką wirtualną kawę 🙂 Obecnie niemal całość naszej załogi pracuje zdalnie – w takiej formie przeprowadzamy również większość procesów rekrutacji i adaptacji – szkolenia i wdrożenia nowych członków zespołów także odbywają się na odległość. Mamy w tym całkiem niezłą wprawę  – od lat współpracujemy pomiędzy oddziałami znajdującymi się w różnych częściach Polski. Zapraszamy na naszą stronę praca.sente.pl a także profil na FB i Linkedin!

Kogo szukamy ?

Junior C#/SQL Developer / Młodszy programista aplikacji biznesowych/SQL / Full – Stack Developer / Młodszy tester aplikacji ERP //

Stanowiska są kierowane do studentów/absolwentów studiów informatycznych..

Webinar

Naucz się programować: indeksy i wydajność zapytań w bazach danych

 

Jeśli zauważyłeś/łaś jakiś błąd na stronie (np. coś się źle wyświetla, któryś z linków nie działa) zgłoś go tutaj.
Zgłoś problem na stronie
Zgłoś problem na stronie
Jeśli zauważyłeś/łaś jakiś błąd na stronie (np. coś się źle wyświetla, któryś z linków nie działa) zgłoś go tutaj.
If you have noticed any error on the website (eg something is displayed incorrectly, one of the links does not work) please report it here.
Report the problem on the website
If you have noticed any error on the website (eg something is displayed incorrectly, one of the links does not work) please report it here.
Report the problem on the website