Informacje na temat zawodów i stanowisk na rynku pracy oraz kompetencji poszukiwanych przez pracodawców.

psycholog słucha pacjentkii

Ciekawe opisy zawodów, stanowisk i specjalizacji, które można wykonywać po kierunku Psychologia: kliknij tutaj [1973KB – pdf]

Materiał opracowany przez Instytut Psychologii UWr.

psycholog dziecięcy rozmawia z dziewczynką
uśmiechnięta archeolożka trzyma znalezisko

Co możesz robić po Archeologii? Zapraszamy do poczytania o miejscach, gdzie pracują Absolwenci i Absolwentki tego kierunku: kliknij tutaj

Materiał opracowany przez Instytut Archeologii UWr.

wykopaliska archeologiczne
3

Jakich przykładowych ofert pracy może spodziewać się absolwent/ka kierunku Zarządzanie migracjami? Zachęcamy do zapoznania się z “Analizą ofert pracy dla kierunku Zarządzanie migracjami“: kliknij tutaj

Materiał opracowany przez mgr Patrycję Głogowską z Katedry Studiów Europejskich Wydziału Nauk Społecznych .

2

Studenci kierunków: Ekonomii, Matematyki i pokrewnych mogą przebierać w ofertach na obecnym rynku pracy. A jeśli dodatkowo porozumiewają się swobodnie w językach obcych mogą spodziewać się, że pracodawcy będą chcieli z nimi rozpocząć współpracę zanim skończą studia.

Ale jeśli jednak poszukujesz czegoś wyjątkowego, albo chcesz się dobrze przygotować do wejścia na rynek pracy, albo po prostu chcesz rozpoznać rynek finansowy, żeby wybrać jak najlepiej dla siebie przeczytaj aktualny przewodnik “Kariera w finansach i bankowości”