Jak Power BI może wspierać menadżera i jego zespół w codziennej pracy?

PowerBI

Power BI przedstawia pełen obraz danych, który umożliwia monitorowanie kondycji organizacji dzięki użyciu aktywnych pulpitów nawigacyjnych oraz bogatych interaktywnych raportów.

Power BI na uczelniach wyższych może być użyte na przykład do analizy losów absolwentów.

Przedstawiając raporty oparte na wynikach ankiet wypełnionych przez byłych studentów można w łatwy sposób ukazać ich zachowania i trendy po zakończeniu nauki oraz odnieść te informacje do tego czy pracowali już w czasie studiów lub jaki kierunek kończyli. Podczas webinaru zaprezentujemy również pracę z platformą raportową Power BI na żywo oraz pokażemy, jak dzięki automatyzacji raportowania można zaoszczędzić czas pracy całego zespołu.

Kiedy?

Jak dołączyć?