Rozwiązania dla uczelni wyższych – zwinne aplikacje.

Dowiedz się, jak usprawnić procesy dzięki zwinnym aplikacjom i poznaj najlepsze rozwiązania dla uczelni wyższych.

aplikacje_dla_uczelni

Power Apps i Power Automate to rozwiązania, które umożliwiają szybkie dostarczanie, profesjonalnych aplikacji bez znajomości programowania i pisania kodu.

Aplikacje działają zarówno na komputerze, laptopie, tablecie, czy smartfonie.

Podczas webinaru poznasz możliwości szybkiego tworzenia aplikacji, które łatwo łączą się z danymi i umożliwią łatwiejszą pracę nad nimi. Opowiemy również o synergii pomiędzy aplikacjami i analityką oraz jak sprawnie tworzyć przejrzyste raporty i zautomatyzować przepływ pracy na uczelni.

Kiedy?

Jak dołączyć?