Rekrutacja do Collegium Invisibile 2021/2022

Rekrutacja do Collegium InvisibileCollegium Invisibile – stowarzyszenie naukowe działające na rzecz wspierania rozwoju intelektualnego i społecznego wyróżniających się polskich studentów i studentek, doktorantów i doktorantek.

Proponowane programy, oparte na pomyśle Piramidy Wiedzy, mają na celu wszechstronny rozwój oraz pomoc młodym ludziom w świadomym kształtowaniu swojej działalności naukowej. W ramach Tutorialu Naukowego studenci Collegium nawiązują bezpośrednią współpracę badawczą z wybranym przez siebie pracownikiem naukowym. Dotychczas zorganizowano ponad pół tysiąca rocznych tutoriali, dzięki którym studenci współpracowali nad wybranymi przez siebie zagadnieniami z ponad 250 wybitnymi naukowcami działającymi w kraju i zagranicą. Kolegianci mają również okazję do rozwijania swoich umiejętności dydaktycznych w ramach programów edukacyjnych adresowanych do zdolnej młodzieży licealnej.

Proces aplikacyjny składa się z 2 etapów.
W ramach pierwszego etapu, który potrwa do 27 lutego br., ocenie podlegają nadesłane formularz oraz praca pisemna o charakterze naukowym. Przesłane dokumenty stanowią podstawę do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w etapie drugim.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia oraz w mediach społecznościowych.