Program Praktyk Forum Ekonomicznego w Karpaczu

7-9 września 2021 r. w Karpaczu odbywać się będzie XXX Forum Ekonomiczne.

W związku z tym rusza rekrutacja studentów i studentek do Programu Praktyk Forum Ekonomicznego.

Co zyskasz:

• możliwość pracy w dynamicznym środowisku w centrum największej konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej
  • zapoznasz się ze strukturą organizacyjną dużego wydarzenia
  • rozwiniesz swoje umiejętności pracy w zespole
  • zetkniesz się ze znanymi osobami ze świata polityki, biznesu i kultury
  • nawiążesz interesujące znajomości ze studentami z innych uczelni
  • otrzymasz zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w praktykach

Zainteresowani ? Formularz rekrutacyjny TUTAJ

Rekrutacja potrwa do 16 czerwca 2021

Strona Forum Ekonomicznego: https://www.forum-ekonomiczne.pl/o-nas/praktyki-xxx-forum-ekonomicznego-2021-i-festiwalu-biegowego/

Folder informacyjny:  Junior Staff Folder 2021