Program Nowe Technologie dla Dziewczyn

Program Nowe Technologie dla Dziewczyn – flagowy program stypendialny realizowany przez fundację Edukacyjną Perspektywy we współpracy z firmą INTEL już od 7 lat.
Nabór trwa do 30 czerwca 2021 !
Poniżej treść do wykorzystania oraz grafiki w załączeniu:
Zapraszamy Was do aplikowania do  VII edycji prestiżowego programu stypendialnego ” Nowe technologie dla dziewczyn” i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. Jeżeli jesteś studentką jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych – listę znajdziesz na naszej stronie ( lista uczelni i kierunków) – nie zwlekaj i aplikuj to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są  Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma  Intel.
Co daje stypendium?
Jeśli zostaniecie stypendystkami INTEL-PERSPEKTYWY otrzymacie  wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostaniecie wsparcie od Mentora lub Mentorki – doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże Wam wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Otrzymacie  stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziecie ponosić w związku ze studiami. Będzie to też szansa, aby wziąć  udział w programie stażowym – w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.
Nie czekaj – może to Ty zostaniesz stypendystką!
Więcej informacji na  www.stypendiadladziewczyn.pl