Program liderski

Nowość w ofercie Biura Karier.

Program liderski- skierowany jest do tych wszystkich, którzy chcą zostać liderami zespołów. Program został tak zbudowany, aby zaoferować uczestnikom pogłębioną wiedzę i jednocześnie możliwość wykorzystania nabytych umiejętności w praktyce. W zmiennych, niepewnych i nielinearnych czasach, stanowiska menadżerskie i kierownicze, wymagają rozwoju szczególnych kompetencji- ten pilotażowy program chcemy, aby stał się odpowiedzią na potrzeby rynku pracy i uczestników, chcących doskonalić się w roli lidera. 

Nasz plan, to wyposażenie 16 uczestników/czek rekrutowanych do programu, w umiejętności do pełnienia roli lidera/ki przyszłości.

Program realizowany będzie przy współpracy z przedstawicielami z rynku pracy i pracownikami Uniwersytetu Wrocławskiego, a czas trwania to 7 miesięcy. W trakcie realizacji kursu uczestnicy/ki:

 • przejdą indywidualną ścieżkę rozwoju,
 • wezmą udział w 7 webinarach
 • stworzą 1 projekt multimediany, który będzie uwieńczeniem kilkumiesięcznego, aktywnego udziału w projekcie.  
 • wezmą udział w cyklicznych spotkaniach grupy mastermind. Będzie to przestrzeń do dyskusji, wymiany doświadczeń i wiedzy, wzajemnej inspiracji.

W trakcie programu:

 

 • Nauczysz się, jak budować efektywny zespół, oparty o relacje zaufania i otwartości.  
 • Doświadczysz roli lidera, stworzysz projekt multimedialny (film, wywiad, reportaż), który zostanie opublikowany na nowym portalu internetowym Biura Karier. 
 • Weźmiesz udział w 7 webinarach o różnorodnej tematyce, gdzie prowadzącymi będą specjaliści z rynku pracy i pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego.  

 • Rozwiniesz swoje kompetencje liderskie, wzmocnisz swoje poczucie własnej wartości oraz zdobędziesz praktykę, która doskonale będzie wyglądała w Twoim CV, a także rekomendacje.
 • Poznasz nowych, inspirujących i otwartych ludzi nastawionych na rozwój tak , jak Ty.

 • Poprawisz swoją efektywność ,dowiesz się, jak wspierać zespół w trudnych sytuacjach oraz rozpoznawać talenty swoje i współpracowników, aby dopasowywać zadania odpowiednio do predyspozycji.
 • Przećwiczysz metody i techniki, dzięki którym będziesz umieć podejmować ważne i odpowiedzialne decyzje, a następnie przekształcać je w realne cel do osiągnięcia.

 • Dowiesz się,  jak dobrze rozwijać sieć networkingową i budować relacje biznesowe oraz wiarygodną markę personalną.
 
* Wielkie podziękowania za współpracę i zaangażowania dla Koła Naukowego COMMON https://www.facebook.com/common.kn
Szczególne podziękowania za przygotowanie strategii marketingowej oraz oprawy graficznej kieruję do :
Franciszka Nasiłowskiego, Aleksandry Kamińskiej, Zuzanny Kończyk, Magdaleny Heby oraz Korneli  Słapy.
Jeśli zauważyłeś/łaś jakiś błąd na stronie (np. coś się źle wyświetla, któryś z linków nie działa) zgłoś go tutaj.
Zgłoś problem na stronie
Zgłoś problem na stronie
Jeśli zauważyłeś/łaś jakiś błąd na stronie (np. coś się źle wyświetla, któryś z linków nie działa) zgłoś go tutaj.
If you have noticed any error on the website (eg something is displayed incorrectly, one of the links does not work) please report it here.
Report the problem on the website
Report the problem on the website
If you have noticed any error on the website (eg something is displayed incorrectly, one of the links does not work) please report it here.