Poszukiwane osoby do pracy w branży opiekuńczo-wychowawczej

  • Jeszcze z pasją studiujesz, ale już zastanawiasz się co dalej i wahasz się, w którym kierunku podążyć?
  • Jesteś świeżo upieczonym absolwentem studiów wyższych i nie masz pojęcia, gdzie najlepiej rozpocząć swoje zawodowe życie, tak, by czerpać zeń satysfakcję, ugruntowaną godziwą pensją?
  • Już masz doświadczenie w zajmowaniu się ludźmi potrzebującymi opieki, ale chciałbyś poprawić standard swojej pracy i lepiej zarabiać?

 

Poszukiwane osoby do pracy w branży opiekuńczo-wychowawczej, tj.

pedagodzy /pedagożki z wykształceniem kierunkowym z zakresu wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego, pedagogiki specjalnej, pedagogiki resocjalizacyjnej, oligofrenopedagogiki, terapeuci integracji sensorycznej, opiekunowie medyczni, opiekunowie osób starszych, opiekunowie osób niepełnosprawnych, a także fizjoterapeuci, ergoterapeuci, logopedzi i wykwalifikowani pracownicy w zawodach pokrewnych.

Jesteś Polką, Polakiem, czyli Europejczykiem. Twoja ojczyzna może rozszerzyć swoje granice, a Ty swoje horyzonty życiowe. Żyjemy w globalnej wiosce i relokacja, migracja zawodowa to współcześnie, kolokwializując – chleb powszedni ludzi, którzy pragną się rozwijać, zdobywać cenne doświadczenie!

Nie musisz się obawiać urzędniczych formalności, jakie towarzyszą procesowi uznania Twoich kwalifikacji i kompetencji czy przebiegu prawomocnego osiedlenia się w Niemczech.

Od tego jesteśmy my!

  • Pomożemy w uporaniu się z konieczną, acz uciążliwą biurokracją,
  • Damy wskazówki, wyposażymy w wiedzę przydatną na początku Twojej nowej kariery zawodowej.
  • Przy wsparciu instytucji rządowych i pozarządowych, z którymi współpracujemy, Twój start w pracy w sąsiednim państwie będzie łatwy.

 

Nie szukamy osób do pracy na chwilę, ale do długofalowego zatrudnienia. Dlatego też zależy nam na Twoich wysokich kompetencjach, które pomożemy Ci zdobyć.

Jeśli jesteś studentem – oferujemy cykl atrakcyjnych praktyk, takich w jakich uczestniczą rodzimi mieszkańcy Niemiec. Zależy nam, by zatrudnić Cię zgodnie z Twymi kwalifikacjami, kompetencjami, umiejętnościami, pasją i powołaniem do danego zawodu! Chcemy Ci pokazać, że możesz w Niemczech z godnością pracować w swoim zawodzie. Oferujemy Ci pomoc w pierwszych krokach na terenie Niemiec, wyjaśnimy jakie są podstawowe prawa i obowiązki wynikające z zamieszkania na terenie Niemiec oraz podjęcia pracy regulowanej przez niemiecki kodeks pracy i obowiązujące tutaj taryfowe układy branżowe.

Partnerami w realizacji naszego projektu są między innymi EURES, Institut für Berufsbildung und Sozialmanagement (IBS) Erfurt, Landratsamt Sömmerda, Europabüro Thüringen für Sozialwirtschaft (EBTS), jak i liczne podmioty edukacyjne realizujące kursy językowe i integracyjne w ramach współpracy z BAMF.

Pamiętaj, że człowiek jest kowalem własnego losu. Zacznij wykuwać swój w atrakcyjnej kuźni po sąsiedzku. Zapraszamy Cię do nas!

Wszelakie informacje na temat spektrum działań na temat fundacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.stiftung-finneck.de

Polecamy odwiedzenie naszych profili na portalach społecznościowych, szczególnie obejrzenie filmów z naszych placówek, dzięki czemu będziesz mógł nas nieco lepiej poznać.
www.facebook.com/stiftung-finneck

https://www.instagram.com/stiftung.finneck/

https://www.youtube.com/results?search_query=stiftung-finneck

OFERTA PRACY

 

Jeśli zauważyłeś/łaś jakiś błąd na stronie (np. coś się źle wyświetla, któryś z linków nie działa) zgłoś go tutaj.
Zgłoś problem na stronie
Zgłoś problem na stronie
Jeśli zauważyłeś/łaś jakiś błąd na stronie (np. coś się źle wyświetla, któryś z linków nie działa) zgłoś go tutaj.
If you have noticed any error on the website (eg something is displayed incorrectly, one of the links does not work) please report it here.
Report the problem on the website
If you have noticed any error on the website (eg something is displayed incorrectly, one of the links does not work) please report it here.
Report the problem on the website