Philips Polska Sp. z o.o.

O firmie

PHILIPS LOGO

Philips to firma działająca w dziedzinie technologii medycznych w ochronie zdrowia. Ma centralę w Holandii i jest liderem w dziedzinie diagnostyki obrazowej, technik obrazowania, monitorowania pacjentów, informatyki medycznej, produktów leczniczych oraz opieki prowadzonej w domu. W Polsce jesteśmy wysoko cenionym dostawcą najnowocześniejszego i wyspecjalizowanego sprzętu medycznego, zintegrowanych systemów opieki szpitalnej i ambulatoryjnej, a także rozwiązań w obszarach eHealth i mHealth.

Obecnie poszukujemy studentów wszystkich kierunków studiów, z naciskiem na studentów kierunków językowych (filologie/lingwistyki stosowane).

Prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska: Collection Intern with French, Order Management Trainee with Dutch and/or French, GBS Academy Trainee with European Languages, Order Management Intern with French, oraz wiele innych.