Österreich Institut Polska Sp. z o.o.

O firmie

logo Österreich Institut Polska Sp. z o.o.

Österreich Institut to Instytut językowy rekomendowany przez Rząd Republiki Austrii. Od 1997 roku zajmujemy się popularyzacją języka niemieckiego oraz austriackiej kultury w Polsce. Wyróżnia nas jakość, świetnie wykształcona kadra oraz międzynarodowe standardy jakości.

We Wrocławiu działamy przy ul. Ofiar Oświęcimskich w nowoczesnych wnętrzach, prowadząc kursy języka niemieckiego dla osób dorosłych. Jesteśmy ponadto centralą egzaminacyjną ÖSD.

Międzynarodowe standardy jakości.
Podstawą naszej działalności jest jednolity program nauczania zgodny z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, porównywalny międzynarodowo pod względem jakości kursów we wszystkich naszych Instytutach. Nasze standardy jakości zostały odznaczone Pieczęcią Europejską dla Innowacyjnych Projektów Językowych.

Certyfikaty
Jesteśmy licencjonowanym centrum Österreichische Sprachdiplom Deutsch (ÖSD), European Business Competence* Licence (EBC*L). Ponadto posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty we Wrocławiu i Certyfikat DEKRA (SUS 2.0), potwierdzający, że jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi edukacyjne.

Nasi lektorzy
Nasi lektorzy są dobierani w sposób szczególnie staranny. Kadrę tworzą osoby kompetentne, doświadczone, z przygotowaniem dydaktycznym, które w urozmaicony sposób przedstawiają bogactwo oraz różnorodność języka niemieckiego. Lektorzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych seminariach i spotkaniach.

Wirtualny spacer po instytucie:

Österreich Institut Polska

ul. Ofiar Oświęcimskich 19