ODN Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia

O firmie

ODN logo

Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia to akredytowany Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ze specjalnością doradztwo zawodowe i coaching kariery. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Przeprowadzamy praktyczne szkolenia oraz konsultacje dla doradców zawodowych, nauczycieli, pracodawców oraz kandydatów do pracy i osób bezrobotnych. Badamy rynek pracy i aktualne trendy. Organizujemy innowacyjne warsztaty stacjonarne dla młodzieży oraz w roli prelegentów uczestniczymy w konferencjach organizowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki czy wydawnictwa takie jak Forum Media Polska czy Presscom.

Nasza kadra dydaktyczna obejmuje specjalistów z całego kraju: m.in. psychologowie, psychoterapeuci, coachowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół, wykładowcy akademiccy, tutorzy, doktorzy nauk pedagogicznych, funkcjonariusze policji, pracownicy państwowi itp.

Świadczymy usługi związane z rozwojem osobistym i zawodowym, coachingiem oraz mentoringiem.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę w branży HR, szkoleń lub oświaty. Oferujemy ciekawy program praktyk, staży a w efekcie zapraszamy do współpracy w roli organizatorów i specjalistów ds. szkoleń lub trenerów.

Działamy głównie online, natomiast nasza siedziba mieści się w Jelczu-Laskowicach (25 km od Wrocławia) i tutaj chętnie zaprosimy osoby chętne do współpracy. Jesteśmy elastyczni, mocno kreatywni i otwarci na nowe możliwości.

ul. Oławska 23i/4

55-220 Jelcz-Laskowice