CCIG Group Sp. z o.o.

O firmie

CCIG GROUP logo

Oferta pracy w Call Center Inter Galactica skierowana jest zarówno do studentów dziennych, studentów zaocznych, jak i osób nieuczących się. Studenci stacjonarni z łatwością pogodzą zajęcia na uczelni z pracą. Grafik ustalany jest indywidualnie, dlatego każda zatrudniona osoba może wybrać w jakich dniach i godzinach chciałaby pracować. W CCIG otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, premię za realizowane zadania, profesjonalny pakiet wdrożeniowy przed rozpoczęciem współpracy, rozwój zawodowy – możliwość awansu wewnętrznego w różnych obszarach biznesowych lub działach wsparcia.

CCIG Group Sp. z o.o.
ul. Rzeźnicza 32/33